178
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 179: | Line 179: | ||
| 小建 ''Síu Gin'' | | 小建 ''Síu Gin'' | ||
| Same as Mandarin name. | | Same as Mandarin name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Thai | |||
| เคนจิ ''Kenji'' | |||
| Same as his Japanese name. | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits