174
edits
(→Names) |
m (→Names) |
||
Line 125: | Line 125: | ||
| 택트 ''Tact'' | | 택트 ''Tact'' | ||
| Anglicization of his Japanese name. | | Anglicization of his Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| German | |||
| Tobias | |||
| Same as English. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Chinese (Taiwan) | | Chinese (Taiwan) |
edits