4,249
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
<br | <br> | ||
{| | {|style="margin:auto; text-align:center; {{roundy|20px}} border:2px solid #393e49; background:#6c6c84; color:#000" | ||
| colspan="8" style="{{roundy|20px}} border:2px solid #4c4c5b; background:#4c4c5b; font-size:100%; color:white" | '''{{color2|fff|Team Galactic}}'''<small> • {{color2|fff|Team Galactic HQ|HQ}} • {{color2|fff|Team Galactic Eterna Building|Eterna Building}} • {{color2|fff|Galaxy Team}} </small> | |||
|- | |- | ||
| style="background: # | | style="{{roundy|20px}} border:0px solid #393e49; background:#6c6c84; font-size:100%; color:white" | '''Boss''' | ||
{| | | colspan="4" style="{{roundy|20px}} border:0px solid #393e49; background:#6c6c84; font-size:100%; color:white" | '''Commanders''' | ||
| colspan="2" style="{{roundy|20px}} border:0px solid #393e49; background:#6c6c84; font-size:100%; color:white" | '''Grunts''' | |||
|- | |||
| style="{{roundy|20px}} width:80px; border:2px solid #{{black color dark}}; background:#202030; font-size:90%; overflow:hidden; color:white"| [[File:Spr Pt Cyrus.png|link=Cyrus]] | |||
| style="{{roundy|20px}} width:80px; border:2px solid #393e49; background:#8BB2FF; font-size:90%; overflow:hidden; color:white"| [[File:Spr DP Saturn.png|link=Saturn]] | |||
| style="{{roundy|20px}} width:80px; border:2px solid #393e49; background:#EE8BCD; font-size:90%; overflow:hidden; color:white"| [[File:Spr DP Jupiter.png|link=Jupiter]] | |||
| style="{{roundy|20px}} width:80px; border:2px solid #393e49; background:#f6847b; overflow:hidden"|[[File:Spr DP Mars.png|link=Mars]] | |||
| style="{{roundy|20px}} width:80px; border:2px solid #393e49; background:#d6add6; overflow:hidden"|[[File:Spr Pt Charon.png|90px|link=Charon]] | |||
| style="{{roundy|20px}} width:160px; border:2px solid #393e49; background:#9292ae; overflow:hidden"|[[File:Spr DP Galactic Grunt M.png|link=Team Galactic Grunt (Trainer class)]][[File:Spr DP Galactic Grunt F.png|link=Team Galactic Grunt (Trainer class)]] | |||
| style="{{roundy|20px}} width:80px; border:2px solid #393e49; background:#9292ae; overflow:hidden"|[[File:Spr DP Scientist.png|link=Scientist (Trainer class)]] | |||
|- | |- | ||
| | | style="font-size:80%;" | {{color2|fff|Cyrus}}<br>{{color2|fff|Cyrus (Masters)|(Masters)}} | ||
{| | | style="font-size:80%; color:white"| {{color2|fff|Saturn}} | ||
| style="font-size:80%;" | {{color2|fff|Jupiter}} | |||
| style="font-size:80%;" | {{color2|fff|Mars}} | |||
| style="font-size:80%;" | {{color2|fff|Charon}} | |||
| style="font-size:80%;" | {{color2|fff|Team Galactic Grunt (Trainer class)|Team Galactic Grunts}} | |||
| style="font-size:80%;" | {{color2|fff|Scientist (Trainer class)|Scientists}} | |||
|- | |- | ||
| colspan="8" style="{{roundy|20px}} border:2px solid #4c4c5b; background:#4c4c5b; font-size:100%; color:white" | '''Animation and manga''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=" | | colspan="8" style="{{roundy|60px}} border:2px solid #9292ae; background:#9292ae; font-size:80%; color:white" | '''{{color2|fff|Advanced level Grunt}} • {{color2|fff|B-2}} • {{color2|fff|Io}} • {{color2|fff|Lily (Pokémon 7)|Lily}} • {{color2|fff|Mitsumi}} • {{color2|fff|Sird}}''' | ||
| | |||
|} | |} | ||
<includeonly>[[Category:Team Galactic]]</includeonly><noinclude>[[Category:Navigation templates]]</noinclude> |
edits