55,887
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| align="center" | {| align="center" style="background: #{{normal color}}; -moz-border-radius: 1em; border: 5px solid #{{normal color light}};" | ||
|- align="center" | |||
| | | rowspan="8" | | ||
| rowspan="3" | | |||
| {{ | | <small>First evolution</small> | ||
| {{ | | <small>First evolution</small> | ||
| {{ | | <small>First evolution</small> | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="8" | | |||
| | |- text align="center" | ||
| {{ | | style="background: #{{water color light}}; -moz-border-radius: 1em;" | [[Image:134.png]]<br>{{p|Vaporeon}}<br><small>{{typecolor|Water}}</small> | ||
| | | style="background: #{{electric color light}}; -moz-border-radius: 1em;" | [[Image:135.png]]<br>{{p|Jolteon}}<br><small>{{typecolor|Electric}}</small> | ||
| style="background: #{{fire color light}}; -moz-border-radius: 1em;" | [[Image:136.png]]<br>{{p|Flareon}}<br><small>{{typecolor|Fire}}</small> | |||
| | |- align="center" | ||
| {{ | | [[Water Stone]] ↑ | ||
| ↑ [[Thunderstone]] ↑ | |||
| ↑ [[Fire Stone]] | |||
|- align="center" | |||
| <small>First evolution</small> | |||
| rowspan="2" | ←<br>[[Happiness]]<br>([[Time|Day]]) | |||
| <small>Unevolved</small> | |||
| rowspan="2" | →<br>[[Happiness]]<br>([[Time|Night]]) | |||
| <small>First evolution</small> | |||
|- text align="center" | |||
| style="background: #{{psychic color light}}; -moz-border-radius: 1em;" | [[Image:196.png]]<br>{{p|Espeon}}<br><small>{{typecolor|Psychic}}</small> | |||
| style="background: #{{normal color light}}; -moz-border-radius: 1em;" | [[Image:133.png]]<br>{{p|Eevee}}<br><small>{{typecolor|Normal}}</small> | |||
| style="background: #{{dark color light}}; -moz-border-radius: 1em;" | [[Image:197.png]]<br>{{p|Umbreon}}<br><small>{{typecolor|Dark}}</small> | |||
|- align="center" | |||
| rowspan="3" | | |||
| [[Level|Level up]] in ↓<br>[[Eterna Forest]] | |||
| rowspan="3" | | |||
| ↓ [[Level|Level up]] on<br>[[Route 217]] | |||
| rowspan="3" | | |||
|- align="center" | |||
| <small>First evolution</small> | |||
| <small>First evolution</small> | |||
|- text align="center" | |||
| style="background: #{{grass color light}}; -moz-border-radius: 1em;" | [[Image:470.png]]<br>{{p|Leafeon}}<br><small>{{typecolor|Grass}}</small> | |||
| style="background: #{{ice color light}}; -moz-border-radius: 1em;" | [[Image:471.png]]<br>{{p|Glaceon}}<br><small>{{typecolor|Ice}}</small> | |||
|- | |||
| colspan="5" | | |||
|}<noinclude>[[Category:Chart Box templates]]</noinclude> | |}<noinclude>[[Category:Chart Box templates]]</noinclude> |
edits