19,426
edits
m (→Names) |
m (→Names) |
||
Line 337: | Line 337: | ||
| Ryu{{tt|*|VIZ Media (Volume 11)}} | | Ryu{{tt|*|VIZ Media (Volume 11)}} | ||
| Similar to his Japanese name | | Similar to his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| German | |||
| Roy | |||
| Similar to his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Spanish | |||
| Al | |||
| Same as his English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| French | | French | ||
| Ryô | | Ryô | ||
| Transcription of his Japanese name | | Transcription of his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Italian | | Italian | ||
| Rio | | Rio | ||
| Similar to his Japanese name | | Similar to his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |