21,511
edits
m (→Shadow Pokémon) |
|||
Line 77: | Line 77: | ||
The following is a list of all possible Shadow Pokémon: | The following is a list of all possible Shadow Pokémon: | ||
{| class="roundy" style="margin:auto; text-align:center; background:#{{XD color}}; border:3px solid #{{XD color dark}}" | |||
|- style="background:#fff" | |||
| style="{{roundytl|5px}}" | [[File:GO001.png|80px]] | |||
| [[File:GO002.png|80px]] | |||
| [[File:GO003.png|80px]] | |||
| [[File:GO004.png|80px]] | |||
| [[File:GO005.png|80px]] | |||
| [[File:GO006.png|80px]] | |||
| style="{{roundytr|5px}}" | [[File:GO007.png|80px]] | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Bulbasaur}} | |||
| {{p|Ivysaur}} | |||
| {{p|Venusaur}} | |||
| {{p|Charmander}} | |||
| {{p|Charmeleon}} | |||
| {{p|Charizard}} | |||
| {{p|Squirtle}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:GO008.png|80px]] | |||
| [[File:GO009.png|80px]] | |||
| [[File:GO019.png|80px]] | |||
| [[File:GO020.png|80px]] | |||
| [[File:GO041.png|80px]] | |||
| [[File:GO042.png|80px]] | |||
| [[File:GO143.png|80px]] | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{p|Wartortle}} | |||
| {{p|Blastoise}} | |||
| {{p|Rattata}} | |||
| {{p|Raticate}} | |||
| {{p|Zubat}} | |||
| {{p|Golbat}} | |||
| {{p|Snorlax}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:GO147.png|80px]] | |||
| [[File:GO148.png|80px]] | |||
| [[File:GO149.png|80px]] | |||
| [[File:GO169.png|80px]] | |||
| [[File:GO258.png|80px]] | |||
| [[File:GO259.png|80px]] | |||
| [[File:GO260.png|80px]] | |||
|- style="background:#fff" | |||
| style="{{roundybl|5px}}" |{{p|Dratini}} | |||
| {{p|Dragonair}} | |||
| {{p|Dragonite}} | |||
| {{p|Crobat}} | |||
| {{p|Mudkip}} | |||
| {{p|Marshtomp}} | |||
| style="{{roundybr|5px}}" |{{p|Swampert}} | |||
|} | |||
==Appearance== | ==Appearance== |