2,209
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| [[Image:GenITamer.png|frame|Image from {{game|Red and Blue|s}}]] || [[Image:FL_Tamer.png|frame|Image from {{game|FireRed and LeafGreen|s}}]] | | [[Image:GenITamer.png|frame|Image from {{game|Red and Blue|s}}]] || [[Image:FL_Tamer.png|frame|Image from {{game|FireRed and LeafGreen|s}}]] | ||
|} | |} | ||
===Pokémon FireRed/LeafGreen=== | |||
{| class="expandable" {{bluetable|background: white; width: 100%}} | |||
|- style="background: #ccf;" | |||
! Name | |||
! Pokémon | |||
|- | |||
| Tamer Cole | |||
| lv.39 Arbok, lv.39 Tauros | |||
|- | |||
| Tamer Edgar | |||
| lv.33 Arbok, lv.33 Sandslash, lv.33 Arbok | |||
|- | |||
| Tamer Evan | |||
| lv.48 Sandslash, lv.48 Lickitung, lv.49 Ursaring <br> lv.52 Sandslash, lv.52 Lickitung, lv.55 Ursaring | |||
|- | |||
| Tamer Jason | |||
| lv.43 Rhyhorn | |||
|- | |||
| Tamer John | |||
| lv.42 Rhyhorn, lv.42 Primeape, lv.42 Arbok, lv.42 Tauros | |||
|- | |||
| Tamer Phil | |||
| lv.34 Sandslash, lv.24 Arbok | |||
|- | |||
| Tamer Vincent | |||
| lv.44 Persian, lv.44 Golduck | |||
|} | |||
==In other languages== | ==In other languages== |
edits