46
edits
m (→Pokémon) |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 281: | Line 281: | ||
| Palace Maven Spenser | | Palace Maven Spenser | ||
| From ''spirit''. | | From ''spirit''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Palatsintietäjä Spenser | |||
| Translates as "palace sage". | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| French | | French |
edits