16,517
edits
m (→Garchomp C: Whoops, missed this...) |
|||
Line 62: | Line 62: | ||
!Set no. | !Set no. | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Supreme Victors|Garchomp C LV.X|145}} || {{e|Colorless}} || X || {{rar|Rare Holo LV.X}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 145/147 | | rowspan=2 | {{TCG ID|Supreme Victors|Garchomp C LV.X|145}} || rowspan=2 | {{e|Colorless}} || rowspan=2 | X || {{rar|Rare Holo LV.X}} || {{TCG|Supreme Victors}} || 145/147 | ||
|- | |||
| - || {{TCG|DP Black Star Promos}} || 46 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|445}} | {{tcgpkmndisambig|445}} |