51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Totodile) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Mysterious Treasures|Totodile|106}} || {{e|Water}} || 15 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 106/123 | | {{TCG ID|Mysterious Treasures|Totodile|106}} || {{e|Water}} || 15 || {{rar|Common}} || {{TCG|Mysterious Treasures}} || 106/123 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|HeartGold Collection|Totodile|22}} || {{e|Water}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|HeartGold Collection}} || 022/070 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|158}} | {{tcgpkmndisambig|158}} |
edits