30,429
edits
CoolMan6001 (talk | contribs) (Regigigas got Hammer Arm now so...) |
|||
Line 117: | Line 117: | ||
| data-sort-value=1167 | ''[[EP167|A Hot Water Battle]]'' | | data-sort-value=1167 | ''[[EP167|A Hot Water Battle]]'' | ||
| [[File:Jessie Wobbuffet Bide.png|200px]] | | [[File:Jessie Wobbuffet Bide.png|200px]] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[File:197Umbreon.png|96px|link=Umbreon (Pokémon)]] | |||
| [[Gary's Umbreon]] | |||
| {{m|Agility}} | |||
| data-sort-value=1174 | ''[[EP171|Power Play!]]'' | |||
| [[File:Gary Umbreon Agility.png|200px]] | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[File:158Totodile.png|96px|link=Ditto (Pokémon)]] | | [[File:158Totodile.png|96px|link=Ditto (Pokémon)]] |