6,081
edits
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
| 鄰近鎮 ''Línjìn Zhèn'' | | 鄰近鎮 ''Línjìn Zhèn'' | ||
| From 鄰近 ''línjìn'', neighboring. | | From 鄰近 ''línjìn'', neighboring. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Polish | |||
| Miasteczko Stonesthrow | |||
| From its English name. | |||
|} | |} | ||
edits