918
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 196: | Line 196: | ||
|Malaysia | |Malaysia | ||
|data-sort-value="2019-05-23"|May 23, 2019<ref>[https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1131281099475361797 Pokémon GO Twitter]</ref> | |data-sort-value="2019-05-23"|May 23, 2019<ref>[https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1131281099475361797 Pokémon GO Twitter]</ref> | ||
|- | |||
|Germany | |||
|date-sort-value="2019-06-06"|June 6, 2019<ref>[https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1136754957057576961 Pokémon GO Twitter]</ref> | |||
|} | |} | ||
edits