52,563
edits
m (r2.7.6) (Robot: Adding ja:マウントウィンテル) |
m (→Names) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
| Monte Vinter | | Monte Vinter | ||
| Same as Japanese name | | Same as Japanese name | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| Korean | |||
| 봉봉 하우스 ''Mt. Winter'' | |||
| From ''mount'' and ''winter'' | |||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| Spanish | | Spanish |