29
edits
Line 173: | Line 173: | ||
| ISBN 8467922011 | | ISBN 8467922011 | ||
| January 22, 2016 | | January 22, 2016 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:Pokémon Adventures ES omnibus 3.png|120px|Volume 3]] | |||
| Volume 3 | |||
| Yellow volume 1 | |||
| 41 - 65 | |||
| ''Unknown'' | |||
| March 18, 2016 | |||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |- style="background:#FFFFFF;" align="center" | ||
| [[File:Pokémon Adventures ES omnibus 26.png|120px|Volume 26]] | | [[File:Pokémon Adventures ES omnibus 26.png|120px|Volume 26]] |
edits