266
edits
m (Bot: Adding it:Anemone (Masters EX)) |
Connixstar08 (talk | contribs) (→Skyla) |
||
Line 886: | Line 886: | ||
| colspan=4 | {{color2|000|List of story events in Pokémon Masters EX#Shining Star|Shining Star}} artwork | | colspan=4 | {{color2|000|List of story events in Pokémon Masters EX#Shining Star|Shining Star}} artwork | ||
|- | |- | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" colspan= | | colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:Spr Masters Skyla 2.png|100px]] | ||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:VSSkyla Masters.png|100px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:Spr Masters Skyla EX.png|100px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:VSSkyla EX Masters.png|100px]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | 5★ model | |||
| colspan=3 | 5★ VS model | |||
| colspan=3 | 6★ EX model | |||
| colspan=3 | 6★ EX VS model | |||
|- | |||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:Skyla Emote 1 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:Skyla Emote 1 Masters.png|80px]] | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:Skyla Emote 2 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:Skyla Emote 2 Masters.png|80px]] | ||
Line 892: | Line 901: | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:Skyla Emote 4 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{flying color dark}}; background:#{{flying color light}}" | [[File:Skyla Emote 4 Masters.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| Trainer emote<br>Nice! | | Trainer emote<br>Nice! | ||
| Trainer emote<br>Watch out! | | Trainer emote<br>Watch out! |
edits