185
edits
m (→In-Game Data) |
|||
Line 10: | Line 10: | ||
! colspan="2" | Pokémon | ! colspan="2" | Pokémon | ||
! Location | ! Location | ||
|- | |- | ||
| {{MS|039}} | | {{MS|039}} | ||
| {{p|Jigglypuff}} | | {{p|Jigglypuff}} | ||
| [[Wish Cave]] (1F-4F)<br>[[Joyous Tower]] (1F-3F) | | Evolve {{p|Igglybuff}}<br>[[Wish Cave]] (1F-4F)<br>[[Joyous Tower]] (1F-3F) | ||
|- | |- | ||
| {{MS|040}} | | {{MS|040}} | ||
| {{p|Wigglytuff}} | | {{p|Wigglytuff}} | ||
| Evolve from {{p|Jigglypuff}}. | | Evolve from {{p|Jigglypuff}}. | ||
|- | |||
| {{MS|108}} | |||
| {{p|Lickitung}} | |||
| [[Western Cave]] (37F-44F) | |||
|- | |- | ||
| {{MS|113}} | | {{MS|113}} | ||
Line 27: | Line 27: | ||
| [[Joyous Tower]] (50F, 60F, 77F) | | [[Joyous Tower]] (50F, 60F, 77F) | ||
|- | |- | ||
| {{MS| | | {{MS|174}} | ||
| {{p| | | {{p|Igglybuff}} | ||
| | | [[Western Cave]] (10F-13F)<br>[[Joyous Tower]] (40F-46F) | ||
|- | |||
| {{MS|203}} | |||
| {{p|Girafarig}} | |||
| [[Solar Cave]] (1F-4F) | |||
|- | |- | ||
| {{MS|209}} | | {{MS|209}} | ||
Line 38: | Line 42: | ||
| {{p|Granbull}} | | {{p|Granbull}} | ||
| Evolve from {{p|Snubbull}}. | | Evolve from {{p|Snubbull}}. | ||
|- | |||
| {{MS|235}} | |||
| {{p|Smeargle}} | |||
| [[Howling Forest]] (15F)<br>[[Western Cave]] (4F-6F) | |||
|- | |||
| {{MS|242}} | |||
| {{p|Blissey}} | |||
| Evolve from {{p|Chansey}}. | |||
|- | |- | ||
| {{MS|280}} | | {{MS|280}} | ||
Line 50: | Line 62: | ||
| {{p|Gardevoir}} | | {{p|Gardevoir}} | ||
| Complete [[Murky Cave]]. | | Complete [[Murky Cave]]. | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits