editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 123: | Line 123: | ||
| Possibly named after the prophet {{wp|Aaron}}. | | Possibly named after the prophet {{wp|Aaron}}. | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| English | | English, German, Italian | ||
| Sir Aaron | | Sir Aaron | ||
| Similar to his Japanese name. | | Similar to his Japanese name. | ||
Line 129: | Line 129: | ||
| French | | French | ||
| Seigneur Aaron | | Seigneur Aaron | ||
| Similar to his Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| European Spanish | |||
| Sir Alecrán | |||
| Similar to his Japanese name. | | Similar to his Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |