37,664
edits
(→Pokémon GO: adding a table on shiny rates) |
Ruixiang95 (talk | contribs) |
||
Line 938: | Line 938: | ||
| data-sort-value="2019-02-04" | February 4, 2019 | | data-sort-value="2019-02-04" | February 4, 2019 | ||
| [https://pokemongolive.com/en/post/lunar-2019/ Lunar New Year 2019] | | [https://pokemongolive.com/en/post/lunar-2019/ Lunar New Year 2019] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 327 | |||
| [[File:GO327 s.png|60px|link=Spinda (Pokémon)]] | |||
| data-sort-value="2019-07-01" | July 1, 2019 | |||
| [https://pokemongolive.com/en/post/junejulyaugustupdate2019/ July 2019 Field Research shuffle] | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 333, 334 | | 333, 334 |