42,647
edits
m (→In the games: using link template to show FRLG without needing to hover over anything) |
|||
Line 541: | Line 541: | ||
| class="l" | {{TCG|Charizard}} | | class="l" | {{TCG|Charizard}} | ||
| class="c" | {{e|Fire}} | | class="c" | {{e|Fire}} | ||
| class="l" | {{TCG ID| | | class="l" | {{TCG ID|Boundaries Crossed|Charizard|20}} | ||
| class="l" | {{TCG|Plasma | | class="l" | {{TCG|Plasma Storm}} | ||
|- style="background: #fff;" | |- style="background: #fff;" | ||
| class="l" | {{TCG|Blastoise}} | | class="l" | {{TCG|Blastoise}} | ||
| class="c" | {{e|Water}} | | class="c" | {{e|Water}} | ||
| class="l" | {{TCG ID| | | class="l" | {{TCG ID|Boundaries Crossed|Blastoise|31}} | ||
| class="l" | {{TCG|Plasma | | class="l" | {{TCG|Plasma Storm}} | ||
|- style="background: #fff;" | |||
| class="l" | {{TCG|Empoleon}} | |||
| class="c" | {{e|Water}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Dark Explorers|Empoleon|29}} | |||
| class="l" | {{TCG|Plasma Freeze|Spiral Force}} | |||
|- style="background: #fff;" | |||
| class="l" | {{TCG|Sigilyph}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Dragons Exalted|Sigilyph|52}} | |||
| class="l" | {{TCG|Plasma Freeze|Spiral Force}} | |||
|- style="background: #fff;" | |||
| class="l" | {{TCG|Garbodor}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Dragons Exalted|Garbodor|54}} | |||
| class="l" | {{TCG|Plasma Freeze|Thunder Knuckle}} | |||
|- style="background: #fff;" | |||
| class="l" | {{TCG|Garchomp}} | |||
| class="c" | {{e|Dragon}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Dragons Exalted|Garchomp|90}} | |||
| class="l" | {{TCG|Plasma Freeze|Thunder Knuckle}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |