579
edits
MarioMiner (talk | contribs) m (→Pokémon GO) |
m (→List of cards featuring Shiny Pokémon: Added missing HeartGold & SoulSilver Gyarados) |
||
Line 836: | Line 836: | ||
| class="l" | {{TCG ID|Arceus|Shinx|SH12}} | | class="l" | {{TCG ID|Arceus|Shinx|SH12}} | ||
| class="l" | {{TCG|Platinum: Arceus|Arceus}} | | class="l" | {{TCG|Platinum: Arceus|Arceus}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Gyarados}} | |||
| class="c" | {{e|Water}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Gyarados|123}} | |||
| class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| class="1" | {{TCG|Raikou}} | | class="1" | {{TCG|Raikou}} |
edits