63
edits
m (→Appearance) |
Iibui hachi (talk | contribs) |
||
Line 659: | Line 659: | ||
| March 5, 2019 | | March 5, 2019 | ||
| [https://pokemongolive.com/en/post/battleshowdown2019/ Battle Showdown 2019] | | [https://pokemongolive.com/en/post/battleshowdown2019/ Battle Showdown 2019] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 072, 073 | |||
| {{MSP/GO|072 s|Tentacool}}{{MSP/GO|073 s|Tentacruel}} | |||
| November 19, 2019 | |||
| [https://pokemongolive.com/post/nov2019-events/ Supereffective Week] | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan=2 | 074, 075, 076 | | rowspan=2 | 074, 075, 076 |
edits