63
edits
Iibui hachi (talk | contribs) |
|||
Line 891: | Line 891: | ||
| December 18, 2018 | | December 18, 2018 | ||
| [https://pokemongolive.com/en/post/holiday2018/ Holiday 2018] | | [https://pokemongolive.com/en/post/holiday2018/ Holiday 2018] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 227 | |||
| {{MSP/GO|227 s|Skarmory}} | |||
| November 1, 2019 | |||
| [https://pokemongolive.com/en/post/a-regi-return-2019/ A Regi Return] | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 228, 229 | | 228, 229 | ||
Line 1,136: | Line 1,141: | ||
| October 21, 2018 | | October 21, 2018 | ||
| [https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1045044096954507265 Beldum Community Day] | | [https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1045044096954507265 Beldum Community Day] | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 377 | |||
| {{MSP/GO|377 s|Regirock}} | |||
| November 1, 2019 | |||
| [https://pokemongolive.com/en/post/a-regi-return-2019/ A Regi Return] | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 378 | |||
| {{MSP/GO|378 s|Regice}} | |||
| November 1, 2019 | |||
| [https://pokemongolive.com/en/post/a-regi-return-2019/ A Regi Return] | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 379 | |||
| {{MSP/GO|379 s|Registeel}} | |||
| November 1, 2019 | |||
| [https://pokemongolive.com/en/post/a-regi-return-2019/ A Regi Return] | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 380 | | 380 |
edits