918
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 574: | Line 574: | ||
| [[File:GO129 s.png|60px|link=Magikarp (Pokémon)]] [[File:GO130 s.png|60px|link=Gyarados (Pokémon)]] | | [[File:GO129 s.png|60px|link=Magikarp (Pokémon)]] [[File:GO130 s.png|60px|link=Gyarados (Pokémon)]] | ||
| data-sort-value="2017-03-22" | March 22, 2017 | | data-sort-value="2017-03-22" | March 22, 2017 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 131 | |||
| [[File:GO131 s.png|60px|link=Lapras (Pokémon)]] | |||
| data-sort-value="2019-04-18" | April 18, 2019 (Singapore) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 133, 134, 135, 136, 196, 197 | | 133, 134, 135, 136, 196, 197 | ||
Line 658: | Line 662: | ||
| [[File:GO209 s.png|60px|link=Snubbull (Pokémon)]] [[File:GO210 s.png|60px|link=Granbull (Pokémon)]] | | [[File:GO209 s.png|60px|link=Snubbull (Pokémon)]] [[File:GO210 s.png|60px|link=Granbull (Pokémon)]] | ||
| data-sort-value="2018-08-01" | August 1, 2018 | | data-sort-value="2018-08-01" | August 1, 2018 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 213 | |||
| [[File:GO213 s.png|60px|link=Shuckle (Pokémon)]] | |||
| data-sort-value="2019-04-18" | April 18, 2019 (Singapore) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 220, 221, 473 | | 220, 221, 473 |
edits