37,664
edits
Ruixiang95 (talk | contribs) |
Ruixiang95 (talk | contribs) |
||
Line 547: | Line 547: | ||
| data-sort-value="2018-09-01" | September 1, 2018 | | data-sort-value="2018-09-01" | September 1, 2018 | ||
| September 2018 Field Research shuffle | | September 2018 Field Research shuffle | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 063, 064, 065 | |||
| [[File:GO063 s.png|60px|link=Abra (Pokémon)]] [[File:GO064 s.png|60px|link=Kadabra (Pokémon)]] [[File:GO065 s.png|60px|link=Alakazam (Pokémon)]] | |||
| data-sort-value="2019-06-13" | June 13, 2019 | |||
| Pokémon GO Fest 2019 Chicago | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 066, 067, 068 | | 066, 067, 068 |