602
edits
(Created page with "{{RumblePrevNext|Soothing Shore|Rugged Flats|water|Pokémon Rumble Blast|Pokémon Rumble Blast}} {{incomplete}} '''Shimmering Lake''' (Japanese: '''???''' ''???'') is the eight...") |
(→Cave) |
||
Line 128: | Line 128: | ||
| width="40px" | {{MSP|347|Anorith}} | | width="40px" | {{MSP|347|Anorith}} | ||
| {{p|Anorith}} | | {{p|Anorith}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|348|Armaldo}} | |||
| {{p|Armaldo}}''(post-ending)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|527|Woobat}} | | width="40px" | {{MSP|527|Woobat}} | ||
Line 140: | Line 143: | ||
| width="40px" | {{MSP|602|Tynamo}} | | width="40px" | {{MSP|602|Tynamo}} | ||
| {{p|Tynamo}} | | {{p|Tynamo}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|603|Eelektrik}} | |||
| {{p|Eelektrik}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP| | | width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|604|Eelektross}} | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p| | | style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Eelektross}}''(post-ending)'' | ||
|} | |} | ||
edits