169
edits
m (→Names) |
(→Names) |
||
Line 90: | Line 90: | ||
| Marino | | Marino | ||
| From ''marino'' (marine) | | From ''marino'' (marine) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Marlo | |||
| From ''mar'' (sea) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Korean | | Korean |
edits