42,173
edits
m (→Goh's Pokémon) |
m (→Episodes) |
||
Line 273: | Line 273: | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
| [[JN042]] || ''Sword and Shield: Slumbering Weald'' || 42 | | [[JN042]] || ''Sword and Shield: Slumbering Weald'' || 42 | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[JN043]] || TBA || 43 | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[JN044]] || TBA || 44 | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[JN045]] || TBA || 45 | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[JN046]] || TBA || 46 | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[JN047]] || TBA || 47 | |||
|- style="background: #FFF" | |||
| [[JN048]] || TBA || 48 | |||
|- | |- | ||
! colspan="3" class="roundybottom" style="background-color: #{{colorschemedark|Galar}}; height: 3px" | | ! colspan="3" class="roundybottom" style="background-color: #{{colorschemedark|Galar}}; height: 3px" | |