1,589
edits
(Added Portuguese Language) |
(→Names) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | ||
| 卡斯拉號 ''Kǎsīlā Hào'' | | 卡斯拉號 ''Kǎsīlā Hào'' | ||
| Transliteration of its Japanese name | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 卡斯拉號 ''Kāsīlāai Houh'' | |||
| Transliteration of its Japanese name | | Transliteration of its Japanese name | ||
|} | |} |
edits