53,110
edits
m (→History) |
m (→Names) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| Rick | | Rick | ||
| Similar to his Japanese name | | Similar to his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Korean | |||
| 리쿠 ''Riku'' | |||
| Transliteration of his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |