26
edits
m (→Trivia) |
|||
Line 301: | Line 301: | ||
|5'07"<br>(1.7 m) | |5'07"<br>(1.7 m) | ||
|176.4 lbs.<br>(80.0 kg) | |176.4 lbs.<br>(80.0 kg) | ||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |||
|{{p|Slowpoke}} | |||
|[[File:079Slowpoke.png|150px|Slowpoke]] | |||
|{{typecolor|Water}}{{typecolor|Psychic}} | |||
|{{a|Oblivious}} or {{a|Own Tempo}}<br>{{a|Regenerator}} (Hidden) | |||
|3'11"<br>(1.2 m) | |||
|79.4 lbs.<br>(36.0 kg) | |||
|[[File:079Slowpoke-Galar.png|150px|Galarian Rapidash]] | |||
|{{typecolor|Psychic}} | |||
| ??? or {{a|Own Tempo}}<br>??? (Hidden) | |||
|?'??"<br>(?.??m) | |||
|???.? lbs.<br>(???.0 kg) | |||
| | | | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits