1,589
edits
Blazingfist (talk | contribs) |
(→Names) |
||
Line 121: | Line 121: | ||
| Rapp | | Rapp | ||
| Similar to Japanese name | | Similar to Japanese name | ||
|- style="background: #FFF" | |||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |||
| 拉普 | |||
| Transliteration of Japanese name | |||
|} | |} | ||
edits