13,925
edits
m (→In the manga) |
m (→Names: added Russian) |
||
Line 649: | Line 649: | ||
| ดร. อารารากิ | | ดร. อารารากิ | ||
| Same as her Japanese name. | | Same as her Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Russian | |||
| Профессор Джунипер ''Professor Dzhuniper'' | |||
| From English name | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits