236
edits
QuocPhong-BX (talk | contribs) No edit summary |
QuocPhong-BX (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| Nguyễn Anh Tuấn | | Nguyễn Anh Tuấn | ||
| {{an|Cilan|Dento}}<br>{{an|Clemont|Citron}}<br>[[Kiawe|Kaki]]<br>[[MTR|Nyasu]] ([[EP002]]-[[EP080]], [[BW109]]-present) | | {{an|Cilan|Dento}}<br>{{an|Clemont|Citron}}<br>[[Kiawe|Kaki]]<br>[[MTR|Nyasu]] ([[EP002]]-[[EP080]], [[BW109]]-present)<br> {{an|Professor Oak|Tiến sĩ Okido}} ([[BW109]]-[[BW142]], [[SM001]]-present) | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| Võ Ngọc Quyên | | Võ Ngọc Quyên | ||
Line 102: | Line 102: | ||
| Nguyễn Kim Anh | | Nguyễn Kim Anh | ||
| [[MTR|Nyasu]] ([[M10]]-[[M18]])<br>[[Sawyer|Shota]] | | [[MTR|Nyasu]] ([[M10]]-[[M18]])<br>[[Sawyer|Shota]] | ||
|- style="background: #fff" | |||
| Tạ Bá Nghị | |||
| {{an|Professor Oak|Tiến sĩ Okido}} ([[BW001]]-[[BW108]]) | |||
|} | |} | ||
edits