89
edits
Line 292: | Line 292: | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| {{Ash}} | | {{Ash}} | ||
| {{wp|Raghuvaran}} (Cartoon Network dub)<br>{{wp|Kathir Gani Khan}} (Hungama TV and Disney Dubs - [[S01]] to [[S10]] and [[S17]]) | | {{wp|Raghuvaran}} (Cartoon Network dub)<br>{{wp|Kathir Gani Khan}} (Hungama TV and Disney Dubs - [[S01]] to [[S10]] and [[S17]])<br>{{wp|Sai Abjith}} (Disney Dubs) | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| {{an|Brock}} | | {{an|Brock}} | ||
Line 305: | Line 305: | ||
| {{an|Max}} | | {{an|Max}} | ||
| Bharani (Hungama TV dub) | | Bharani (Hungama TV dub) | ||
|- style="background: #fff" | |||
| {{an|Dawn}} | |||
| Monica (Hungama TV dub) | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| {{an|Serena}} | | {{an|Serena}} | ||
Line 311: | Line 314: | ||
| {{an|Clemont}} | | {{an|Clemont}} | ||
| Bala (Hungama TV dub) | | Bala (Hungama TV dub) | ||
|- style="background: #fff" | |||
| {{an|Bonnie}} | |||
| Sowmya (Hungama TV dub) | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| {{an|Iris}} | | {{an|Iris}} | ||
| Jai Sri (Disney Dubs) | | Jai Sri (Disney Dubs) | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| {{an|James}} | | {{an|James}} |
edits