8,213
edits
(adding section on inheriting forms) |
m (→Other) |
||
Line 488: | Line 488: | ||
|- style="background:#9CCD83" | |- style="background:#9CCD83" | ||
| {{pcolor|Manaphy|000}} | | {{pcolor|Manaphy|000}} | ||
| {{pcolor|Ditto|000}} | |||
| {{pcolor|Phione|000}} | |||
|- style="background:#83B46A" | |||
| [[File:489Phione.png|96px|link=Phione (Pokémon)]] | |||
| [[File:132Ditto.png|96px|link=Ditto (Pokémon)]] | |||
| [[File:489Phione.png|96px|link=Phione (Pokémon)]] | |||
|- style="background:#9CCD83" | |||
| {{pcolor|Phione|000}} | |||
| {{pcolor|Ditto|000}} | | {{pcolor|Ditto|000}} | ||
| {{pcolor|Phione|000}} | | {{pcolor|Phione|000}} |
edits