1,836
edits
(→Snaggable: I dunno, I thought this would be more helpful...feel free to revert if need be.) |
|||
Line 116: | Line 116: | ||
===Catchable=== | ===Catchable=== | ||
====Oasis Poké Spot==== | |||
{| border=1 width=300px style="background: #fff; border:1px solid #999; border-collapse:collapse;" | |||
|- style="background: #{{RouteInfo/landdark}};" | |||
! width=20% | Name | |||
! width=25% | Location | |||
! width=27% | Levels | |||
! width=10% | Rate | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Hoppip}} | |||
| align=center | Oasis | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Common | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Phanpy}} | |||
| align=center | Oasis | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Uncommon | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Surskit}} | |||
| align=center | Oasis | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Zubat}} | |||
| align=center | Cave | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Common | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Aron}} | |||
| align=center | Cave | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Uncommon | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Wooper}} | |||
| align=center | Cave | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Sandshrew}} | |||
| align=center | Rock | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Common | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Gligar}} | |||
| align=center | Rock | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Uncommon | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Trapinch}} | |||
| align=center | Rock | |||
| align=center | Level 11 - 19 | |||
| align=center | Rare | |||
|- | |||
|} | |||
===In-game trade=== | ===In-game trade=== |
edits