10,886
edits
(→List of Trainer classes: Added Music Crew) |
(→List of Trainer classes: Added Colleagues) |
||
Line 921: | Line 921: | ||
|- | |- | ||
| {{tc|Café Master}} | | {{tc|Café Master}} | ||
|- | |||
| {{tc|Colleagues}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Daring Couple}} | | {{tc|Daring Couple}} |
edits