837
edits
(One intermediate revision by one other user not shown) | |||
Line 619: | Line 619: | ||
|- | |- | ||
| {{tc|Baroness}} | | {{tc|Baroness}} | ||
|- | |||
| {{tc|Battle Chatelaine}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Brains & Brawn}} | | {{tc|Brains & Brawn}} | ||
|- | |||
| {{tc|Butler}} | |||
|- | |||
| {{tc|Chef}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Countess}} | | {{tc|Countess}} | ||
|- | |||
| {{tc|Driver}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Duchess}} | | {{tc|Duchess}} | ||
Line 637: | Line 645: | ||
|- | |- | ||
| {{tc|Gardener}} | | {{tc|Gardener}} | ||
|- | |||
| {{tc|Grand Duchess}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Honeymooners}} | | {{tc|Honeymooners}} | ||
|- | |- | ||
| {{tc| | | {{tc|Lumiose Gang Member}} | ||
|- | |||
| {{tc|Madame}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Marchioness}} | | {{tc|Marchioness}} | ||
Line 646: | Line 658: | ||
| {{tc|Marquis}} | | {{tc|Marquis}} | ||
|- | |- | ||
| {{tc|Monsieur}} | |||
|- | |||
| {{tc|Mysterious Sisters}} | | {{tc|Mysterious Sisters}} | ||
|- | |||
| {{tc|Owner}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Poké Fan Family}} | | {{tc|Poké Fan Family}} | ||
|- | |||
| {{tc|Pokémon Professor}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Punk Couple}} | | {{tc|Punk Couple}} | ||
Line 661: | Line 679: | ||
|- | |- | ||
| {{tc|Roller Skater}} | | {{tc|Roller Skater}} | ||
|- | |||
| {{tc|Schoolboy}} | |||
|- | |||
| {{tc|Schoolgirl}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Sky Trainer}} | | {{tc|Sky Trainer}} | ||
|- | |||
| {{tc|Successor}} | |||
|- | |||
| {{tc|Suspicious Child}} | |||
|- | |||
| {{tc|Suspicious Lady}} | |||
|- | |||
| {{tc|Suspicious Woman}} | |||
|- | |||
| {{tc|Team Flare}} | |||
|- | |||
| {{tc|Team Flare Admin}} | |||
|- | |||
| {{tc|Team Flare Boss}} | |||
|- | |- | ||
| {{tc|Team Flare Grunt}} | | {{tc|Team Flare Grunt}} |
edits