266
edits
Connixstar08 (talk | contribs) |
Connixstar08 (talk | contribs) |
||
Line 798: | Line 798: | ||
| {{mas|Zinnia}} & {{p|Rayquaza}} | | {{mas|Zinnia}} & {{p|Rayquaza}} | ||
| November 1 to December 7, 2020 | | November 1 to December 7, 2020 | ||
|- style="background:#fff" | |||
| The Beast That Devours the Sun (Rerun) | | The Beast That Devours the Sun (Rerun) | ||
| [[Scottie]]/[[Bettie]] & {{p|Solgaleo}} | | [[Scottie]]/[[Bettie]] & {{p|Solgaleo}} | ||
| December 7, 2020 to Januany 21, 2021 | | December 7, 2020 to Januany 21, 2021 | ||
| | |- style="background:#fff" | ||
===Egg events=== | ===Egg events=== |
edits