1,226
edits
GloverMist (talk | contribs) |
(Added Landorus) |
||
Line 540: | Line 540: | ||
| {{p|Tornadus}} || [[File:GO641.png|60px]] || Feb. 4 - 25, 2020 || | | {{p|Tornadus}} || [[File:GO641.png|60px]] || Feb. 4 - 25, 2020 || | ||
|- style=background:#fff | |- style=background:#fff | ||
| {{p|Thundurus}} || [[File:GO642.png|60px]] || Mar. 2, 2020 - || | | {{p|Thundurus}} || [[File:GO642.png|60px]] || Mar. 2 - 31, 2020|| | ||
|- style=background:#fff | |||
| {{p|Landorus}} || [[File:GO645.png|60px]] || Mar. 31, 2020 - Apr. 21, 2020 || | |||
|- style="background-color:#{{blue color light}}; color:#fff" | |- style="background-color:#{{blue color light}}; color:#fff" | ||
! colspan=4 | EX Raids | ! colspan=4 | EX Raids |
edits