272
edits
(→Version history: there were no patch notes...) |
m (→Exchange Coins: Added rows for UX figures) |
||
Line 121: | Line 121: | ||
| 4 || | | 4 || | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 5 || | | 5 || 2,320 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan="5" | [[File:Rarity Uncommon Duel.png|25px]] figure || 1 || 417 | | rowspan="5" | [[File:Rarity Uncommon Duel.png|25px]] figure || 1 || 417 | ||
Line 131: | Line 131: | ||
| 4 || | | 4 || | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 5 || | | 5 || 4,176 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan="5" | [[File:Rarity Rare Duel.png|25px]] figure || 1 || 1,670 | | rowspan="5" | [[File:Rarity Rare Duel.png|25px]] figure || 1 || 1,670 | ||
Line 141: | Line 141: | ||
| 4 || | | 4 || | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 5 || | | 5 || 16,704 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| rowspan="5" | [[File:Rarity EX Duel.png|25px]] figure || 1 || 3,712 | | rowspan="5" | [[File:Rarity EX Duel.png|25px]] figure || 1 || 3,712 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 2 || | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 3 || | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 4 || | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| 5 || 37,120 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan="5" | [[File:Rarity UX Duel.png|25px]] figure || 1 || 5,336 | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 2 || | | 2 || |
edits