248
edits
m (→Demo) |
(→Areas: dream park) |
||
Line 120: | Line 120: | ||
| Available June 22, 2012 onwards by default | | Available June 22, 2012 onwards by default | ||
| Default | | Default | ||
|- style="background: #FFF;" | |||
| {{color2|000|Dream Park (Dream World area)|Dream Park}} | |||
|colspan=2| Available November 20, 2012 onwards by default | |||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
| {{color2|000|Pokémon Café Forest (Dream World area)|Pokémon Café Forest}} | | {{color2|000|Pokémon Café Forest (Dream World area)|Pokémon Café Forest}} |
edits