210
edits
Line 315: | Line 315: | ||
| <span lang="ja">N/A</span> | | <span lang="ja">N/A</span> | ||
| 6iYmwq1Y8w | | 6iYmwq1Y8w | ||
|- | |||
|- style="background:#fff" align="center" | |||
| {{ms|644}} | |||
| align="left" | {{p|Zekrom}} | |||
| <span lang="ja">N/A</span> | |||
| dYbwE252uC | |||
|- | |- | ||
! colspan="4" style="background: #f9e586; {{roundybottom|10px}}"| | ! colspan="4" style="background: #f9e586; {{roundybottom|10px}}"| | ||
|} | |} | ||
==Reception== | ==Reception== |
edits