11
edits
m (→Pokémon Black 2 and White 2: Well that one isn't... my bad.) |
Fasteddy09 (talk | contribs) |
||
Line 361: | Line 361: | ||
| [[File:Bag Oval Stone Sprite.png]] | | [[File:Bag Oval Stone Sprite.png]] | ||
| {{color2|000|Evolution-inducing held item#Oval Stone|Oval Stone}} | | {{color2|000|Evolution-inducing held item#Oval Stone|Oval Stone}} | ||
| [[File:Bag Leaf Stone Sprite.png]] | |||
| {{color2|000|Evolutionary stones#Leaf Stone|Leaf Stone}} | |||
|- style="background: #fff;" | |||
| {{MSP|095|Onix}} | | {{MSP|095|Onix}} | ||
| {{pcolor|Onix|000}} | | {{pcolor|Onix|000}} | ||
| {{MSP|208|Steelix}} | | {{MSP|208|Steelix}} | ||
| {{pcolor|Steelix|000}} | | {{pcolor|Steelix|000}} | ||
|- style="background: #{{locationcolor/light|cave}}; {{roundybl|5px}}" | |||
| {{MSP|529|Drilbur}} | | {{MSP|529|Drilbur}} | ||
| {{pcolor|Drilbur|000}} | | {{pcolor|Drilbur|000}} | ||
| {{MSP|530|Excadrill}} | | {{MSP|530|Excadrill}} | ||
| {{pcolor|Excadrill|000}} | | {{pcolor|Excadrill|000}} |
edits