71,954
edits
(New page: {{TCGPokémonPrevNext | prev=Gengar | next=Drowzee }} '''{{p|Onix}}''' is a Pokémon in the Pokémon Trading Card Game. Specifically, there are many individual Pokémon cards ...) |
m (→Onix: adding entry) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Diamond & Pearl|Onix|92}} || {{e|Fighting}} || 22 || {{rar|Common}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 92/130 | | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Onix|92}} || {{e|Fighting}} || 22 || {{rar|Common}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 92/130 | ||
|- | |||
| <!--{{TCG ID|Stormfront|-->Onix<!--|??}}--> || {{e|Fighting}} || 25 || {{rar|Common}} || {{TCG|Stormfront}} || ??/?? | |||
|} | |} | ||