46
edits
mNo edit summary |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 367: | Line 367: | ||
| 君莎 ''Gwānsā'' | | 君莎 ''Gwānsā'' | ||
| Transliteration of her Japanese name. | | Transliteration of her Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Konstaapeli Jenny | |||
| Translation of English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Romanian | | Romanian |
edits