965
edits
m (Bot: Adding es:Baya Niniku) |
m (→Names: Section updated) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| ニニクのみ ''Niniku no Mi'' | | ニニクのみ ''Niniku no Mi'' | ||
| From 大蒜 ''ninniku'', garlic | | From 大蒜 ''ninniku'', garlic | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| French | |||
| Baie Niniku | |||
| From ''niniku'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| German | |||
| Ninikubeere | |||
| From ''niniku'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Spanish | |||
| Baya Niniku | |||
| From ''niniku'' | |||
|} | |} | ||
edits