6,019
edits
m (Bot: Adding fr:Doudou) |
(→Names) |
||
Line 285: | Line 285: | ||
| Nanokoffing | | Nanokoffing | ||
| From {{wp|nano}} and {{p|Koffing}} | | From {{wp|nano}} and {{p|Koffing}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Italian | |||
| Nanokoffing | |||
| Same as English | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits