80
edits
(→Trivia) |
Lightchao42 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 149: | Line 149: | ||
| 809 || {{MSP|809|Melmetal}} || {{p|Melmetal}} |{{typetable2|Steel}} | | 809 || {{MSP|809|Melmetal}} || {{p|Melmetal}} |{{typetable2|Steel}} | ||
| 135 || 143 || 143 || 80 || 65 || 34 || 600 | | 135 || 143 || 143 || 80 || 65 || 34 || 600 | ||
|- | |||
| style="background:#{{galar color}}; border: 1px solid #{{galar color dark}}" | '''{{color2|000|Generation VIII|VIII}}''' | |||
| 893 || {{MSP|893|Zarude}} || {{p|Zarude}} |{{typetable|Dark}} {{typetable|Grass}} | |||
| 105 || 120 || 105 || 70 || 95 || 105 || 600 | |||
|-class="sortbottom" | |-class="sortbottom" | ||
| colspan=13 style="background:#{{Pokémon color light}}; {{roundybottom|5px}}; text-align: left" | | | colspan=13 style="background:#{{Pokémon color light}}; {{roundybottom|5px}}; text-align: left" | |
edits